Jump to content

Plan praktyk - informatyka


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

  • 1 month later...
Posted

Ja swoj napisalem i juz mam zaakceptowany przez funadacje.

Jak chcesz to moge cos podeslac

Taeraz czekam na telefoniczne interview i dsa pozniej ambasada i wyjazd.

ricon

Posted

Czy łatwo znaleźć w Stanach praktyki dla informatyka ?

Ja też własnie mam specjalność sieci komputerowe i tak sie zastanawam że warto byłoby w przyszłości wyjechać. :D

Posted

Powiem tak latwo nie jest, przynajmniej w moim przypadku tak bylo.

Podstawa jest znalezienie osoby znajaca zasady przyznawania wizy J1.

Wiekszosc nie ma o tym pojecia i mysli ze to jest sponsoring.

Ja bedac na miejscu szukalem dosc dlugo.

W wiekszosci bylo tak ze nie podpisza mi dokumentow ale jak bede juz w stanach to praca sie znajdzie.

Co do sieci to prawd jest taka ze nie musisz miec praktyk dokladnie w tym kierunku, moze to byc ogolnie informatyka. Pewnie to tez zalezy od organizacji ale u mnie nie mieli problemow jak czesc planu byla zwiazana z telewizja np.

ricon

Posted

Hmm czyli najlepiej bedzie wyjechać do Stanów i pochodzić po firmach, popytać się ? :roll:

A tak przy okazji gdzie jest wieksze zainteresowanie pracodawców takimi praktykami na wschodzie czy na zachodzie ? :D

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...