carlos Posted October 22, 2005 Report Posted October 22, 2005 Witam. Czy ktos moze orientuje sie od kiedy bedzie mozna wypelniac formularze na Camp z CCUSA?
karla Posted October 22, 2005 Report Posted October 22, 2005 wydaje mi sie , ze nabor juz sie zaczal , mozna juz sie zglaszac do programow na 2006 rok , moz jeszce zalapiesz sie na jakas znizke
carlos Posted October 22, 2005 Author Report Posted October 22, 2005 Z tego co ja wiem to formularze wypelnia sie on-line a referencje trzeba dodstarczyc na oddzielnych formularzach. Czy ktos juz zaczal skladac dokumenty?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.