Skocz do zawartości

Jak najtaniej dostaa sie do Kitty Hawk w NC?


Rekomendowane odpowiedzi

na razie mamy rezerwacje na 12.06 ale chcemy zeby nam zmienili na dzien lub dwa wczesniej...bo od 12 mamy podpisane kontrakty w hotelu w kill devil hills (rzut beretem od kitty hawk)

a wy gdzie bedziecie pracowac i na jakich stanowiskach...no i przede wszystkim co z mieszkankiem????

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalaz3em za 400 miesiecznie a to jest niedorzeczne, wiec musze poszukaa na miejscu.

bede pracowa3m w jakims sklepie i ukladal na polkach.

mozemy sie agadac co z mieszkaniem ale to chyba dopiero na miejscu chyba ze znajde cos wczesniej ale watpie, jak wy cos znajdziecie lub bedziecie szukac to szukajcie cos wiekszego a z ludzmi nie powinno byc problemu, pó3 poznania tam podobno jedzie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400$ z miesiac to i tak spoko...ja najnizsza oferte jaka znalazlem to za 130$/tydzien...wiec jakies 520$/miesiac...i w dodatku koles chcial zebysmy mu wyslali miesieczny depozyt i to dopiero da nam rezerwacje...to dopiero jest niedorzecznosc!!!!!!!!!!!!

od tego tygodnia prezes naszego biura obiecal nam pomoc cos tam znalezc takze jak czegos sie dowiem to dam znac

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, na Outer Banks bylem 2 lata temu.

Jak sie dostac?

Najlepiej Greyhoudem do Elizabeth City, NC. Pozniej juz musicie kombinowac-nie ma tam zadnej komunikacji publicznej. Choc nie korzystalem to wiem ze taxi z E City do Kitty Hawk to okolo 80$

Powodzenia. Pozdrowcie Outer BAnks ode mnie.

P.S.

Mam nadzieje ze uda Wam sie znalezc tani housing - sa z tym problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Sluchajcie, z tym mieszkaniem to powiem wam jak wygladalo dokladnie rok temu.

-Ci, co przyjechali pierwsi wynajeli jakas chate za 700$/tydzien. Po rozlozeniu kosztow wyszlo 60-70$/tydzien

-ja przyjechalam w polowie czerwca i bylo juz niewesolo, czynsz wzrasta, bo szczyt sezonu. Przez pierwsze 5 tyg. placilam ok 75-90$/tydzien. Do tego przeprowadzalam sie non-stop i mieszkalam w trzech domach. Pozniej znalazlam pokoj w prywatnym domu 200$/miesiac. Z tego co wiem, reszta osob wynajmujaca pokoje placila plus minus tyle samo

-dwoch Slazakow, ktorych przygarnela pewna babcia. W zamian za drobne roboty domowe mieszkali u niej za darmo. Nawet kanapki robila do pracy i pozwalala jezdzic swoja fura. :D)

A teraz co moglabym powiedziec na temat szukania mieszkania:

- w agencjach domy sa drogie i z reguly nie chca wynajmowac

- prawie wszystkie domy sa zajete przez wczasowiczow, a zima stoja puste (wiec namet nie ma sensu pytac tam)

-znajdzcie "stara" czesc miasteczka i tam pytajcie, czy ma ktos pokoj do wynajecia, jesli chcecie mieszkac u kogos, ale to jest relatywnie najtaniej

-motele tez sa dosc drogie, ale na poczatku mozecie przespac kilka nocek az znajdziecie mieszkanie

Alef, z Toba sie juz kontaktowalam i jeszcze raz zapraszam wszystkich na Chevron po prawej strony ulicy w Avon :) Jesli oczywiscie pojedziecie na wycieczke :D

Zycze powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...