Jump to content

Wyprawa do USA 2006


Tomek4689

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jestem studentem III roku na uniwerku Wrocławskim i planuje wyjazd do usa. Mniej więcej od maja do grudnia przyszłego roku. Jak się okzało wśród moich znajomych trudno znaleść kogoś kto chciałby poświęcić rok studiów i ok. 5k-6kUSD na taki wyjazd więc... szukam chętnych na wyprawę przez sieć. Trasa miałaby wygłądać mniej więcej tak, że zaczynamy w Nowym Jorku, później wzdłuż wybrzeża na południe, następnie Missisipi, Texas, Nowy Meksyk, Utah, Arizona i California, w sumie 18 stanów. Ostatnie 3 miesiące w Los Angeles choć oczywiście wszystko jest do ustalenia gdy już się zbieże grupa 4 osób. Na środek transportu przewiduje własne auto (np. toyota 4runner 4x4), nie chcę zwiedzać betonowych autostrad tylko trzymać się od nich z daleka. Noclegi pod namiotami na polach kempingowych, kuchnia polowa itp. jednym słowem minimum wydatków.

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany pisz ma maila: tomek@fafara.pl

Pozdrawiam

Tomek

Link to comment
Share on other sites

Super się zapowiada. 8)

W tym roku pojeździłem troszke po Kalifornii i Nevadzie, polecam !

Za rok również sie wybieram, ale bede jezdził jakoś tak od wrzesnia przez miesiac, podobnie jak Ty tylko że najwecej własnie po wyżej wymienionych stanach.

Pozdrawiam. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No włąsnie takie trip jest extra tylko ja już troszke sobie tam pojeździłema teraz szukam jakiejś firmy która organziuje ... Polowania na Tornado hehe tak tak polowania na te kręcące się trąby!!

Wszędzie słyszałem że są tak?owe ale jakoś nie moge ich zlokalizować jakby ktoś coś słyszał to PLIS dajcie znać.

Si Ja

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...