Skocz do zawartości

Jak najtaniej dostaa sie do Kitty Hawk?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jedzie do Kitty hawk, chcia3bym sie dowiedziea jak najtaniej sie tam dostaa z Nowego Jorku i z jakiej stacji, gdzie wsiąśa?

Lepiej samolotem czy autobusem?

Ktoś jedzie to mozemy poszukaa mieszkania i pojechac tam razem

ja jade 16 06 do Nowego jorku przez mediolan, a potem prosto do Kitty Hawk.

Pozdr z poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam tam rok temu: oto jak najlatwiej dojechac:

-greyhoundem do Elisabeth City, tam kupujesz samochod, jedziesz do Kitty, bo nie kursuje tam komunikacja miejska, albo na stopa

-samolotem do Norfolk w Virginia a potem juz nie wiem.

Ja polece do Norfolk stamtad mnie odbiora wiec sie juz nie interesowalam dalej i nie wiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze sarna|

bylaś tam rok temu i jakie wra?enia?

fajne miasteczko?

gdzie pracowa3aś?

w ty roku tez tam jedziesz?

jesli tak to kiedy, ja jade 16.06 i nie mam jeszcze mieszkania, napisz coś o warunkach mieszkaniowych, jak znale?a tanie mieszkanie, ja znalaz3em ale za 400 $ miesiecznie, wiec drogo, moze ty znasz taniej

co z tym samochodem, ja jade z kumplem wiec samochód odpada, chyba ?e z3ape stopa, albo kupie jakiegos zloma za 400$-500$, potem moze go sprzedam, gdzieś? latwo sprzedac samochód?

odpowiedz prosze

bede mia3 jeszcze kilka innych pytan.

pozdrowienia z poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokladnie nie pracowalam w Kitty Hawk, tylko w okolicy, ale tam wszedzie jest podobnie. Niestety z mieszkaniem jest problem. Na poczatku placilam po 90$/tydzien. Samochod byl niezbedny bo inaczej bylabym uziemiona, a moja przyjaciolka miala prace w innym miasteczku. Kosztowal ok.600$ + ubezpieczenie, razem 900 (na 3 osoby). Ale zwrocil sie bo dzieki niemu moglismy pracowac. W tym roku jade 17 czerwca do NY z CCUSA. Jesli chcesz napisz na gg 1092410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...