Skocz do zawartości

Pobyt w USA-prosze o odpowiedz.!


oliwia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moje pytanie jest nastepujace:Posiadam wize turystyczna, ktora jest wazna do kwietnai 2006 roku.W lutym 2006 roku chcialabym pojechac do USA na miesiac czasu do rodziny, czy fakt,ze moja wiza jest wazna do kwietnai 2006 moze miec jakis wplyw na dlugosc pobytu w stanach,ktora wyznacza urzednik na lotnisku. Jak dotad dostalam pobyt na pol roku.

Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moje pytanie jest nastepujace:Posiadam wize turystyczna, ktora jest wazna do kwietnai 2006 roku.W lutym 2006 roku chcialabym pojechac do USA na miesiac czasu do rodziny, czy fakt,ze moja wiza jest wazna do kwietnai 2006 moze miec jakis wplyw na dlugosc pobytu w stanach,ktora wyznacza urzednik na lotnisku. Jak dotad dostalam pobyt na pol roku.

Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Posiadasz promese wizowa wazna do kwietnia 2006. Wize dopiero dostajesz na lotnisku w USA od urzednika imigracyjnego przewaznie na okres od 1 miesiaca do max 6 m-cy. To nie powinno miec zadnego wplywu ze konczy Ci sie promesa i urzednik wbije np. tylko 2 miesiace, chociaz moze tak byc. Wszystko zalezy od szczescia i od tego na jakiego urzednika trafisz. Mozesz jechac do USA nawet 30 marca. Osobiscie znam kilka osob ktore w Ambasadzie dostaly promesy na 1 miesiac, a na lotnisku w USA pobyt na 6 miesiecy i w takim wypadku moga oczywiscie przebywac w USA pol roku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...