Skocz do zawartości

Znajomość angielskiego!!!


air3

Rekomendowane odpowiedzi

witam sluuchajcie ja niewierze w siebie ucze sie angielskiego dosc dlugo ale znam go na poziomie kali ciąć kali pić i dlatego boje sie ze konsul moglby odmowić mi wizy mam zatem pytanie czy jest tu taka osoba ktora zna sie na rzeczy i byla by w stanie mnie szybko przeegzaminować z jezyka i wystawić jakaś diagnoze czy mam szanse czy nie bo poprostu boje sie utopić kase jesli mialbym dostać odmowe chodzi mi o taka rozmowe przez gg szybko kilka pytania ja błyskawiczne odpowiedzi jesli niebede umiał odpowiedzieć pisał bym ze nieumiem i taka ogulna ocena czy ktoś sie podejmie oczywiście bez żadnych zobowiązań chetnych prosze podajcie swoje gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sluuchajcie ja niewierze w siebie ......

....... szybko kilka pytania ja błyskawiczne odpowiedzi jesli niebede umiał odpowiedzieć pisał bym ze nieumiem i taka ogulna ocena czy ktoś sie podejmie........

Nie chciałbym wprowadzać Cię w "bład", ale.... jeżeli mieszkasz w Gliwicach, to spróbuj złapać jakikolwiek kontakt 'słowny' ze studentem anglojęzycznym (aby nie z Chin).

Jeżeli pogadacie sobie 30-40 minut bez extra 'explanations', to może ocenisz się sam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...