Skocz do zawartości

sunset pools - lifeguard test!


Rekomendowane odpowiedzi

ja lece na dulles i gdzies mnie dadza ale nie wiem gdzie rok temu dostalem cos w maryland ale jak by nie druga praca to by bylo tragicznie w tym roku chce by mnie dali gdzies do virginii.lece z campusa i lece do premier aquatics.aha tak apropo jaka macie stawke za H?

A gdzie pracowales w Marylandzie?? Tak sie sklada ze pracowalem przez 2 lata jako ratownik na W&T i mialem doczynienia z wieloma firmami : Sunset Pools(...znienawidzone :) , DDR Pools, Premier Aquatics, Virginia Pools, oraz siec basenow w fitness centers w DC...

Najwazniejsze to duza stawka za godz oraz wczesny przyjazd...

Ja mialem np.

Sunset Pools - 7.5$/h( Baltimore oraz Crystal City - DC)

DDR Pools- 7.5$/h (Baltimore)

Premier Aquatics - 8$/h + 0.5$ za kazda godz. po wypelnieniu kontraktu ( Alexandria,Vienna - DC)

Virginia Pools - 10$ (Falls Church - DC)

Fitness Centers - 8.5$/h ( Crystal City - DC)

Test teoretyczny jest prosty jesli sie uwazalo na kursie, jak ja go zdawalem to byl zlozony z 4 czesci kazda po 15 pytan abcd... First Aid, Lifeguard training, Cpr, oraz podstawowe zachowania na basenie... byl po ang. jesli czegos nie rozumiesz pytasz sie instruktora...

Od razu jak przyjezdzacie pytajcie sie o wyrobienie licenji Pool Operatora( w MD wyrabia sie ja w Departamencie zdrowia - pisze sie tam na miescju test teoretyczny ; w VA robi sie go w bibliotece wyznaczonej przez HD i tam pisze sie test na necie... koszt tej licencji to ok.30$ pracodawca powinien wam wtedy podniesc stawke za godz...

W DC zdarzaja sie ogloszenia (natknalem sie na takie)... w Washington Poscie ze poszukuja Pool Operatorow (ale z doswiadczeniem...) stawka za godz. ok. 17$/h... bardzo wazne jest doswiadczenie.... jesli jedziecie 2 raz lub pracowaliscie w USA jako ratownicynie powinniscie schodzic ze stawki ponizej 8.5$/h ... oczywiscie jest jeszcze kwestia stanu, miejsca gdzie pracujecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak w maryland pracowalem w silver spring na kilku basenach bylem wtedy tzn rok temu w Winkler Pools slaba firma bardzo ale coz teraz mysle ze bedzie lepiej.

Teraz lece do Premeir aquatics i widze ze ty Marcin tam pracowales wiec jak mozesz to napisz jak to sie ma dla tej firmy i gdzie wyladowales Maryllland czy Virginia?

z tego co pisza to rok temu bylo 55 godzin na tydzien wiec dobrze lece dopiwro 13 czerwca ale coz mysle ze nie bedzie zle...

Marcin jak ty przez 2 lata pracowales w tylu firmach??:)

test jest latwy praktyke to 600 m na basenie przeplynac cos tam wylowic a pozniej Pierwsza Pomoc czyli CPR i test pisemny to trwa jakies 2 dni i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ??:) Szukalem tej najbardziej odpowiedniej dla mnie, znalazlem jedna ale nadal szukalem innych, co moze beda lepsze warunki i lepsza placa i az wyladowalem w Virginia Pools... Praca tak jak mowisz... przewaznie praca 6 dni w tyg po 9 godz dziennie,tak jest u nich praktycznie na kazdym basenie.. wychodzi 54h na tydz...placa tak juz napisalem w poprzednim poscie... znalazlem ta prace z Washington Post... ale pracowalem tam krotko bo potem znalazlem prace w Crystal City na basenie(na przeciwko resturacji w korej pracowalem...wiec wymarzone miejsce... a w Premier Aquatic na moje miejsce przyprowadzilem znajomego... i nie narzekal... robilem w Alexandrii(na Pd DC) na basenie odkrytym przy Landmark Mall, robilo sie po 2 na basenie, ogolnie 3 -6 osob na dzien na basen przychodzilo...spanie caly czas...praca od 11-20...poniedzialek przewaznie wolny...bylo trzenba kupic(ja juz mialem z poprzednich prac, koszulki 6 koszulek koszt ok.30$)... siedziba firmy w Viennie..bardzo mile dziewczyny siedza tam...ogolnie przyjemna atmosfera pracy...

Jesli CI nie bedzie pasowalo, to jak najbardziej szukaj inej firmy po znajomych, i tam zreszta w regionie DC jest duzooo takich firm....

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn napisales to wszytsko o premier aquatics??

a mam takie pytanie jeszce o tym pool operatorze czy latwo to zdac?

bo jak patrzylem na jakis tam przykladowy test to latwy nie byl...

zdawales to wogole??

jesli chodzi jeszce o ten premier aquatics to moga mnie wyslac do maryland czy maja tylko baseny w VA??

dzieki wlk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napisalem to wszystko o Premier Aquatics...

Zdac zalezy... wezmiesz od szefa lub "supervisiera" niech Ci dadza ksiazeczke, poczytasz troche ja,nauczysz sie postepowania z chemikaliami(nie jest to trudna rzecz) i ruszasz na tescik...(zreszta jak piszesz w bibliotece(dotyczy stanu VA) to nikt nie patrzy czy czyms sie "wspomagasz":)

Tak zdawalem te testy w MD licencja jest wazna na rok... co roku musisz ja odnawiac...w VA licencja jest wazna na 2 lata...

Jesli chodzi o baseny to zdaje mi sie ze maja tylko baseny w regionie metropolii DC czyli dzielnice obrzezne DC :Alexandria, Vienna,Falls Church i troche w centrum ...

Bedziesz chcial jeszcze cos wiedziec to pytaj... choc najlepiej gdybys zapytal sie ich sam osobiscie... jak chcesz mam do nich nr tel - ale pewnie Ty tez go masz...:(

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...