Skocz do zawartości

Wariant D w BTC


Isza

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi bardzo że na Pomorzu nie macie takiego biura (i w nim odpowiednich pracowników) jak w Warszawie. Ja jechałam z Wa-wy i moja opinia dotyczy konkretnie osób pracujących w tym biurze. Wiesz to wszędzie tak jest, że opinia o danym biurze lub firmie zależy od osób w nim pracujących. W Warszawie naprawdę pracują kompetentni ludzie i udzielają wszystkich informacji w wyczerpujący sposób.

Nie wygląda to w ten sposób:

„eeee…. no chwileczkę…….tu gdzieś to było…….. ooooo….. już mam…..a nie to nie to……

Bo wie pani bo tak w ogóle to na razie na tym etapie to te informacje to nie są pani potrzebne. No chyba że pani chce, to to wszystko jest opisane na stronie internetowej.”

Gdyby mnie ktoś tak obsługiwał to też bym miała wątpliwości czy nie trafiłam na jakąś firmę krzak.

Ja byłam dziś w biurze BTC (w sprawie mojego intershipa) i dostałam naprawdę wyczerpujące informacje. Nie kazali mi się na gwałt zapisywać i wpłacać kasę bo okazja przepadnie itd. itp. Powiedzieli że oferty obecnie dostępne w Internecie są już zamknięte (trzeba było złożyć dokumenty do połowy października bo wyjazd jest w styczniu) i że następne oferty będą gdzieś w styczniu. Więc jeśli chcę to mogę przesłać im CV to będą mieli mnie na uwadze. Złożenie CV i Listu motywacyjnego nie wiąże się z żadną opłatą oczywiście ale jak będą mieli moją aplikację to jak tylko dostaną informacje od potencjalnych pracodawców to będą mogli mi przesłać meilem wszystkie propozycje. Pytałam o wiele innych rzeczy i żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Jeszcze raz powtarzam, moja opinia jest subiektywna. Ja mogę tylko ze swojego doświadczenia korzystać. Ale nadal uważam, że biuro ma dobrą ofertę i całkiem przyzwoite ceny. No ale biuro tworzą ludzie.

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzilam strony internetowe kilku biur: Columbus Club, Foster, Alturist, Guliwer, Yes, Go2USA i Almaturu.

Z w/w biur tylko 3: Columbus, Guliwer i Go2USA oferuja interesujaca mnie opcje (tj. wlasciwei co do Almaturu to nie wiem, bo na stronce sa tylko dywagacje w stylu WAT to wspanianiala przygoda, niezapomniane doswiedczenie itp., a po szczegoly zapraszamy do biur).

W Columbus Club opcja nazywa sie Job Hunting, cena to 500zl+575USD+bilet, ktory trzeba kupic za ich posrednictwem. Od razu zaznaczaja, ze trzeba jednak miec pracodawca gotowego nas zatrudnic, chociaz nie dostarcza sie umowy.

Guliwer-NOJOB - 390zl+390USD+160USD (wyjazd mozliwy juz za 190zl+390USD przy skorzystaniu ze wszystkich znizek-jakich???)

Go2USA-Extra Self-oplata wpisowa 500zl, dalszych danych brak.

Poza tym zadne z tych biur nie ma przedstawiciela w Gdańsku, co wiazaloby sie pewnie predzej czy pozniej z koniecznoscia wyjazdu do W-awy, wzglednie gdzie indziej a to mi sie nie za bardzo usmiecha.

Chyba jednak zostane przy BTC, w koncu nie jest to jakies male biuro-krzak o ktorym swiat uslyszal po raz pierwszy, a co do pani z AMBITU moze powinnam wykazac wyrozumialosc, w koncu kazdy kiedys zaczynal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...