Skocz do zawartości

Bilet = strata?


Ulka_a

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie biletu. A więc w niedługim czasie lecę do USA. Mam oczywiście kupiony bilet w dwie strony. Niewracając w ogóle do Polski w najbliższym czasie (mam zamiar tam trochę posiedzieć = nielegalnie), czy istnieje mozliwość zwrotu biletu w jedną stronę? tzn z NY do Polski ? Linie LOT i odzyskanie cześci pieniędzy? Jeżeli tak to jak i co mam zrobić ? Z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie biletu. A więc w niedługim czasie lecę do USA. Mam oczywiście kupiony bilet w dwie strony. Niewracając wogóle do Polski w najbliższym czasie (mam zamiar tam trochę posiedzieć = nielegalnie), czy istnieje mozliwość zwrotu biletu w jeną stronę? tzn z NY do Polski ? Linie LOT i odzyskanie cześci pieniędzy? Jeżeli tak to jak i co mam zrobić ? Z góry dziekuję.

Nie ma mozliwosci zwrotu "czesci" biletu. Znam przypadek (moj wlasny), kiedy to sie udalo, ale po dlugich walkach z Campusem i tylko dlatego, ze to byla reklamacja, ktora oparla sie o Urzad Ochrony Konsumenta etc. Zwrocili mi pieniadze jedynie dlatego, ze na samym poczatku sprzedali mi bilet niezgodny z moimi wymaganiami i nie poinformowali mnie o tym (bilet polroczny, mimo iz prosilam o roczny).

Faktu, ze chcesz zostac w USA nielegalnie nie bede komentowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie biletu. A więc w niedługim czasie lecę do USA. Mam oczywiście kupiony bilet w dwie strony. Niewracając wogóle do Polski w najbliższym czasie (mam zamiar tam trochę posiedzieć = nielegalnie), czy istnieje mozliwość zwrotu biletu w jeną stronę? tzn z NY do Polski ? Linie LOT i odzyskanie cześci pieniędzy? Jeżeli tak to jak i co mam zrobić ? Z góry dziekuję.

jak wejdzie odpowiednia ustawa w usa to wszystkich nielegalnych deportuja - a to sie stanie nie dlugo...

jak kolwiek Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jak wejdzie odpowiednia ustawa w usa to wszystkich nielegalnych deportuja - a to sie stanie nie dlugo...

jak kolwiek Powodzenia"

KOJUS: Nie chodzi o to że ja na 100% zostanę tam nielegalnie, będe się starać być tam jak najdłużej legalnie np wize studencką ..... moze mi się nie spodobać to wrócę... pytam się czysto teoretycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wejdzie odpowiednia ustawa w usa to wszystkich nielegalnych deportuja - a to sie stanie nie dlugo...  

jak kolwiek Powodzenia

Mysle ze to jest ciezkie z logistycznego punktu widzenia i praktycznego.

To ciekawe kto by sprzątał i budował ameryke???

Nawet jesli sa takie zamiary to watpie aby weszly w zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...