Skocz do zawartości

"Pewne" biura...


Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu nowy wiec moze zle wstawiam posta w dział za co z góry bardzo przepraszam mam wielka prosbe do was wszystkich jeszcze nigdy niejechalem na wWiT to ma byc moj pierwszy raz i mam prosbe jestem z gliwic czy mozecie mi podac 3 boura ktore waszym zdaniem sa najlepsze tzn wiem ze niema idealnego ale chodzi mi o takie ktore zaliczyly najmniej wpadek np wiem ze w go2usa przez ostatnie 3 lata maja 100% skutecznosci czy w ślaskim tez sa biura naprawde godne polecenia pozdrawiam wszystkich :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

pisząc że go2usa ma 100% skuteczności masz pewnie na myśli to że wszyscy od nich wyjeżdżający dostają wize, nie jestem pewnien czy biuro ma na to jaki kolwiek wpływ, bo raczej zależy to od ciebie samego no i od konsula, ale może mają jakieś tajemne metody :D

z tego co wiem to w tamtym roku bardzo mało osób ubiegających sie o wize J1 jej nie dostało, w Almaturze było to tylko kilkanaście osób, podobnie w BTC

ja poleciłbym Ci te 2 biura, mają zdecydowanie największe doświadczenie w organizacji programu w@t, znam je z własnego doświadczenia i moich znajomych, na tym forum znajdziesz niewiele negatywnych opinii o nich, wszystko zależy jednak bezpośrednio od oddziału z którym bedziesz współpracował

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z yes w tym roku i moim zdaniem nie świadcza oni usług najwyższej jakości, a mysle że takich powinnen się człowiek spodziewać wybierając najdroższą oferte na rynku.

Jeśli to prawda że zamkneli biuro Gliwickie, to nie dziwię sie temu, poznieważ tamtejszy kordynator nie nie był/jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym agencja ma decydujacy wplyw na to, ilu ich klientow dostanie wizy. tylko im to tak naprawde rybka czy ktos dostanie czy nie, byle wplacil kase. zobaczcie kto ile charguje w przypadku gdy konsul powie nie. obowiazkiem biura jest sprawdzic czy dany delikwent spelnia wymagania programu przede wszystkim ang. i status studenta. oczywiscie konsul tez to sprawdza. jesli agencja zrobi dobra robote, to odmow nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Ale przecież nie na wyszystkie wyjazdy trzeba mieć status studenta!!!! Może ktroś mi podesłać klika lintów firma które polecacie na pierwszy wyjazd do USA. Oczywiście jako nie student!!!! Jakie szanse że uda się - otrzymanie wizy.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...