Jump to content

2 Niezaplacone mandaty z USA, a ubieganie sie o wize


Recommended Posts

Witam!

Takie pytanie:

Na przelomie 2002/2003 bralem udzial w programie internship usa i przebywalem tam okolo 15 miesiecy. Posiadalem tam "ichne" prawo jazdy. Otrzymalem w sumie 2 mandaty ktorych nie zaplacilem. Jeden w mojej lokalnej miescinie (za pasy), a drugi na wyprawie "po Stanach" (za nieznaczne przekroczenie predkosci; na pustynii :D. Po jakims czasie od nieplacenia przyszlo wezwanie do sadu, na ktore sie nie stawilem. Poza tym, wybralem sie do miejscowej komendy policji i dobrowolnie oddalem prawo jazdy (ktore, przez nieplacenie mandatow, bylo zawieszone). Wyjechalem z USA terminowe.

Czy mam jeszcze keidykolwiek szanse ubiegania sie o jakakolwiek wize do USA, czy moze raczej moge zapomniec o wjezdzie tam? Zadnych innych przewinien tam nie mam.

pozdr

Link to comment
Share on other sites

na tym forum juz nie raz padały podobne pytania i jedynie osoby, które były w takiej sytuacji jak ty mogłyby odpowiedzieć.

to czy dostaniesz wize zależy od tych paru chwil spędzonych pod okienkien konsula i od tego co on zobaczy na monitorze komputera, a trudno powiedzieć co oni tam mają za informacje. To że ktoś dostał mandat to przecież nic wielkiego i raczej nie byłoby samo w sobie problemem, ale twoje dalsze komplikacje z tym związane mogły gdzieś w ich systemie zostawić głębszy ślad, czy ma do tych danych dostęp konsul???? mało kto zna na to odpowiedź, są tylko domysły

także ja radze poszukać jeszcze na tym forum, może znajdziesz podobny wątek albo odezwie się osoba, która była w podobnej sytuacji

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...