Skocz do zawartości

Wiek


medard

Rekomendowane odpowiedzi

co do znajomosci angielskiego , to z tym jest roznie , zalezy czy bedziesz sie opiekowac dziecmi badz prowadzic jakies zajecia z nimi , wtedy angielski musisz miec zdecydowanie min na poziomie fce , jesli jedziesz pracowac jako camppower to zalezy na jaki camp trafisz (czy sa tam polacy ,wtedy zawsze ktos pomoze) zalezy jak bedziesz pracowal np w kuchni musisz rozumiec polecenia jakie dostajesz , ale jak np sprzatasz to angielski perfect nie jest wymagany ! ja pojechalam na poziomie int. i dalam sobie rade ! pozatym to polecam wyjazd na camp , jesli jedziesz pierwszy raz ! przygoda zycia ! jesli masz jakies pytanie ,chetnie odpowiem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do znajomosci angielskiego , to z tym jest roznie , zalezy czy bedziesz sie opiekowac dziecmi badz prowadzic jakies zajecia z nimi , wtedy angielski musisz miec zdecydowanie min na poziomie fce , jesli jedziesz pracowac jako camppower to zalezy na jaki camp trafisz (czy sa tam polacy ,wtedy zawsze ktos pomoze) zalezy jak bedziesz pracowal np w kuchni musisz rozumiec polecenia jakie dostajesz , ale jak np sprzatasz to angielski perfect nie jest wymagany ! ja pojechalam na poziomie int. i dalam sobie rade ! pozatym to polecam wyjazd na camp , jesli jedziesz pierwszy raz ! przygoda zycia ! jesli masz jakies pytanie ,chetnie odpowiem !

chodzi mi o opcje Campower i prace np. przy sprzataniu lub jako pomoc w kuchni. Czy biuro CampAmerica szukajac mi jakis Camp bierze pod uwage moja znajomosc angielskiego ?. Czy np. jezeli slabiej znam angielski szukaja takiego na ktorym bedzie wiecej polakow ?

Z gory dziekuje za odpowiedz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , tak naprawde to campamerica nie szuka campow , tylko dyrektorzy campow szukaja pracownikow , biuro tylko aplikuje chetnych wysyla nasze aplikacje do Stanow i to dyrektorzy poszukuja sobie ludzi ,ktorzy sa im potrzebni ,ale nie martw sie o angielski , pierwsze 2 tyg , beda ciezkie , ale potem sie rozkrecisz i sam nie zauwazysz jak szybko sie uczysz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wszystkich chcacych wyjechac do USA... na camp pocieszam w sprawie znajomosci angielskiego... bo jest taka anegdotka:

"amerykanin znajacy 100 slow po polsku uwaza ze jest swietny, a polak znajacy 600 slow po angielsku uwaza, ze jest cienki..."

Amerykanie nie wymagaja od nikogo poprawnosci gramatyczne a jedynie komunikatywnosci! To wina naszego systemu nauczania, ze wytyka tylko bledy a nie pochwala i nie motywuje czego skutkiem jest to, ze co druga osoba nie wierzy we wlasne sily i uwaza ze mowi slabo i nie da sobie rady gdy w rzeczywistosci jest czesto odwrotnie!

Goraco zachecam wszystkich - korzystajcie z szansy i wyjezdzajcie. Nikt nie oczekuje od was bieglosci w angielskim - w koncu to program ktory ma rowniez wam przyniesc zadowolenie, doswiadczenie no i polepszenie znajomosci angielskiego - a wierzcie mi kilka miechow w USA robi swoje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...