Skocz do zawartości

bilet do chicago w lipcu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jesli dobrze pojdzie rozmowa z konsulem(28 czerwac) to czy znacie namiary na jakies tanie polacznie, bo bilety i tak bede cholernie drogie z racji na okres wyjazdu :D i jeszcze jedno pytanko- czy zaswiadceznie o jakis zarobkach rodzicow czy wyciagi z wlasnego konta sa koniecznymi dokumetami do przedstawienia?

Dzieki za wszelkie informacje, pozdrawiam

treska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam.

NO w3aśnie mam ten sam problem to i Ty i jeszcze kilka wiecej. Rozmowe mam 29 czerwca. No i podobno trzeba p3acic jakąs kase za to ?e bedziesz w Ambasadzie czy cos takiego. No i w3aśnie tojest mój probklem ?e niewiem skąd wziąśa numer kąta czy cos w tym stylu. Wogóle nie wiem w jaki sposób dostarczya im te pieniądze.

Moze ty wiesz cos na ten temat?

Prosze odpisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

NO w3aśnie mam ten sam problem to i Ty i jeszcze kilka wiecej. Rozmowe mam 29 czerwca. No i podobno trzeba p3acic jakąs kase za to ?e bedziesz w Ambasadzie czy cos takiego. No i w3aśnie tojest mój probklem ?e niewiem skąd wziąśa numer kąta czy cos w tym stylu. Wogóle nie wiem w jaki sposób dostarczya im te pieniądze.  

Moze ty wiesz cos na ten temat?

Prosze odpisz

Dlaczego musisz placic kase ze jestes na rozmowie? Komu? ambasadzie placisz 385 PLN a posrednikowi tyle i zadaja za zlozenie twoich dokumentow..

F

Edyt - sorry myslelem ze jestes J1 a nie B1/B2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...