rumcyk Posted November 6, 2005 Report Posted November 6, 2005 Hej jestem na studiach magisterskich uzupełniających zaocznych na pierwszym roku, a w tej chwili to dokładnie na urlopie dziekańskim. Wziołem urlop rok temu po semestrze zimowym wiec od lutego 2006 wracam na studia po rocznej przerwie. Ktoś może wie czy mogę jechać na W&T bo w sumie w semestrze letnim od lutego będę już na studiach tylko ze po urlopie dziekańskim. Czy to coś przeszkadza czy bedą jakieś problemy proszę o odp. pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.