Skocz do zawartości

Nie uregulowany stan konta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Mam /Mialem konto w Bank of America.

Wiem podobny temat juz byl . Sytuacja jest troche smieszna. Bo mam zamkniete konto stan ujemny konta mi sie nie powieksza.. Juz nie chce mowiac ze wyslalem fax ,o zamknieciu mojego konta ...

Chcialbym to uregulowac czy jest w polsce jakis oddzial Bank of America..

Staral sie bede o wize i nie chcialbym sie spotkac z problemami.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialam podobny problem-po powrocie do Polski okazalo sie, ze z konta zostala sciagnieta kasa za przebukowanie biletu (choc bylo to kilka dni przed wyotem). Na szczescie w USA zostal znajomy i wplacil brakujaca kwote. Dodam,ze jednorazowa kara to 33 dolary, potem 5 dolarow za kazy dzien zwloki. Najlepiej popros kogos znajomego, kto jest w USA, zeby zaplacil brakujaca kwote. Mozesz tez zrobic przelew z Polski, ale pojdzie on znaczenie dluzej i bedzie dosc drogi. W ogole to na poczatek zadzwon do banku do USA i dowiedz sie co i jak, nie ma to jak rozmowa, faks za duzo nie zdziala.

Jesli chodzi o problemy z wiza-slyszalam,ze po zrobieniu debetu moga byc. Moze tez byc sytuacja,ze wize dostaniesz, ale na lotnisku w USA zawroca Cie do kraju albo beda kazali od razu uregulowac dlugi. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale w moim przypadku wolalam juz wszystko uregulowac i miec spokoj w nastepne wakacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie kiedy zamykacie konto jest możliwość sprawdzenia jakie kwoty z waszego konta nie zostały jeszcze pobrane i pozostawienia na nim odpowiedniej sumy, trzeba poprosić o to bankowca, bo on nie ma obowiązku przypominania i sprawdzania tego typu rzeczy.

Żeby nie mieć takich kłopotów używanie karty kredytowej/debetowej trzeba zakończyć na jakieś 2 tygodnie przed zamknięciem konta.

Hania ma racje najlepszy sposób to do nich zadzwonić i się dowiedzieć jak to załatwić, fax pewnie gdzieś przepadnie w stercie papierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% sie zgadzam i takie tez mialam plany zeby nie uzywac karty przez ostatnie ok. 2 tyg. ... Jednak wystapila sytuacja ekstremalna i musialam szybko przelozyc wylot, a niestety bez uzycia karty sie to nie obedzie. Bankowca oczywiscie tez spytalam, czy wszystko OK - sprawdzil i nie bylo zadnej kwoty "pending"... Na szczescie dobrze sie skonczylo, choc z ponad 50$ straty :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...