gagatek13 Posted November 8, 2005 Report Posted November 8, 2005 zna ktos jakies agencje ktore przyjmuja mezczyzn??oczywiscie wyjazd do USA. z gory dzieki
Bozka Posted November 8, 2005 Report Posted November 8, 2005 zajzyj na http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=1300
gagatek13 Posted November 9, 2005 Author Report Posted November 9, 2005 o.k nie wiem dlaczego nie zajrzałem do archiwum...wielkie dzieki a moze ktos zna inne agencje??dodam ze jestem w klasie maturalnej..
miles Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 No fajnie ja jestem w podbnije sytuacji wyjezdzam w czerwcu jako au pair tez zaraz po maturce tylko ze przedtem jade do Londynu na tydzien ale to tak na wycieczke. TO wiec tak chyba najlepszym biurem wedlug mnie i ktorego korzysztam jest PROWORK biora oczywiscie facetow tak jak wieszosc agencji i nie bierze wygorowanych oplat 750zl a na depozyt jest promocja do konca roku ze nie placisz za niego w ogole nic. No i jest jeszcze jedna Motyl z Gorzowa ktora nie pobiera w ogole oplat. Nie polecam zdecydowanie Cultural Care kosmiczne oplaty a szkolenie w NY do bani . Pozdrowka podaj moze swoje GG to pogadamy
mercuria Posted November 27, 2005 Report Posted November 27, 2005 Na pewno faceci mogą wyjechać z Culrural Care Au Pair. Zajrzyj na strone www.culturalcare.com.
miles Posted December 1, 2005 Report Posted December 1, 2005 Ale strasznei duzo pobieraja pieniedzy i duzy depozyt
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.