Jump to content

Zielona karta-obywatelstwo.


xtreme1

Recommended Posts

Posted

Mam problem. Mój mąż jest w stanach ,w przyszlym roku zdaje obywatelstwo,ja z dziećmi mamy złożone petycje z zielonej karty.Co się będzie działo z nami jesli maz bedzie juz obywatelem. Czy będziemy mogli od razu wyjechać legalnie? Wiele na ten temat slyszlam,ze podobno od razu bedziemy mieli staly pobyt,ale tez slyszlam ,ze nie.

Posted

Zmieni to to ze sprawa bedzie mogla zostac przyspieszona ( na pewno nie bedzie tak ze z chwila kiedy twoj maz stanie sie obywatelem wy otrzymcie od razu staly pobyt). Nie wiem tylko czy trzeba skladac nowa petycje czy jakis dodatek do starej aby przeniesiono wasza sprawe do innej grupy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...