xtreme1 Posted November 10, 2005 Report Posted November 10, 2005 Mam problem. Mój mąż jest w stanach ,w przyszlym roku zdaje obywatelstwo,ja z dziećmi mamy złożone petycje z zielonej karty.Co się będzie działo z nami jesli maz bedzie juz obywatelem. Czy będziemy mogli od razu wyjechać legalnie? Wiele na ten temat slyszlam,ze podobno od razu bedziemy mieli staly pobyt,ale tez slyszlam ,ze nie.
majk Posted November 11, 2005 Report Posted November 11, 2005 Zmieni to to ze sprawa bedzie mogla zostac przyspieszona ( na pewno nie bedzie tak ze z chwila kiedy twoj maz stanie sie obywatelem wy otrzymcie od razu staly pobyt). Nie wiem tylko czy trzeba skladac nowa petycje czy jakis dodatek do starej aby przeniesiono wasza sprawe do innej grupy.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.