koniczynka Posted November 10, 2005 Report Posted November 10, 2005 Dzis zadzwonilam umowic sie na wizyte w Konsulacie w Krakowie.Mam na 21 listopada na godz.12.Zdziwila mnie tak pozna godzina.Ale ta kobiata ktora obsluguje infolinie powiedziala ze to normalne ze w poniedzialek tak jest czynne.Na stronach Konsulatu wyczytalam ze Konsulat jest czynny od 8.30 do 11.30.Teraz nie wiem czy ona sie nie pomylila?Czy Ktos z Was mial rozmowe w poniedzialek?
koniczynka Posted November 10, 2005 Author Report Posted November 10, 2005 Wiem ze moze to banalne pytanie.Tylko ze ja mieszkam dosyc daleko od Krakowa,musze jechac ponad trzy godziny i na dodatek korzystam z grzecznosci znajomego ktory mnie zawozi do Krakowa wiec nie chce jechac szybciej.Z drugiej strony obawiam sie zebym nie dotarla za pozno.Bo jesli tej konsultance co zapisuje cos sie pokrecilo?Chociaz jak na koncu potwierdzala dane to podala ta sama godzine.Niemniej jednak panikuje!!!Pomozcie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.