Skocz do zawartości

Loteria wizowa 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Zostalam wylosowana w loterii. Odeslalam juz papiery ale mam pare pytan co do reszty.

Czy wysylaliscie wniosek o zaswiadczenie o niekaralnosci? Co napisac w Zapytaniu o udzielenie informacji o osobie w rubrykach:

Zakres danych które mają bya przedmiotem informacji o osobie

Wskazanie postepowania w związku z którym zachodzi potrzeba uzyskania informacji o osobie

???

Bede tez wdzieczna za informacje, co dokladnie mam zrobic. Z tego co mi przyslali z kentucky wydaje mi sie ze mam wyslac to Zapytanie wraz z formularzem z kentucky. Ale wolalabym sie upewnic.

I moze ktos sie orientuje jakie sa wymagania majatkowe zeby dostac GC. A jesli zdecyduje sie na sponsora to czy musi on dla mnie wypelnic Affidavit of Support? I to wystarczy?

Bede wdzieczna za wszystkie wskazowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"sponsor" - to osoba zamieszkala w USA o zalegalizowanym statusie , pracujaca i placa podatki, musi ci przyslac formularz I-134 wypelniony i podbity tam przez notariusza, jezeli nie masz sponsora to musisz udowodnic ze stac cie na utrzymanie siebie i rodziny w USA czyli konto w Polsce odpowiednio zape3nione mowi sie nieoficjalnie o 20 000 PLN na osobe ale nie wiem ja mialam I-134, jezeli chodzi o dokumenty o niekaralnosci mialam ten sam problem niestety juz nie pamietam co wpisalam, natomist wszystkich informacji udzieli ci urzednik w najblizszym sadzie wojwodzkim, wypelnij to co dostalas z KCC dwie strony kup znaczki oplaty sadowej i wyslij szybko oni to odesla bezposrednio do ambasady

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...