Jump to content

niewykorzystana wiza... jak przedłużyć?


Recommended Posts

Posted

Witam

Dostałem przed wakacjami 2005 roku wize turystyczna na okres jednego roku. Niestety z pewnych powodów nie poleciałem. Chciałbym polecieć na przyszłych wakacjach, ale wtedy wiza będzie już nieważna.

Czy jest jakaś możliwość aby w miare "bezboleśnie" ją przedłużyć, czy trzeba całą procedurę powtarzać???

Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje

Posted
.......Czy jest jakaś możliwość aby w miare "bezboleśnie" ją przedłużyć, czy trzeba całą procedurę powtarzać???
Możesz jedynie złożyć papierki od nowa :!:

Przeważnie ponowne złożenie papierków jest przyjemniejsze :wink:

Czasami urzędas tylko zapyta, czy od poprzedniej wizyty coś się zmieniło :?:

Ewentualnie dlaczego Pan nie poleciał do USA :?:

(niestety opłata tak jak za pierwszym podejściem)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...