once Posted November 15, 2005 Report Posted November 15, 2005 Witam Dostałem przed wakacjami 2005 roku wize turystyczna na okres jednego roku. Niestety z pewnych powodów nie poleciałem. Chciałbym polecieć na przyszłych wakacjach, ale wtedy wiza będzie już nieważna. Czy jest jakaś możliwość aby w miare "bezboleśnie" ją przedłużyć, czy trzeba całą procedurę powtarzać??? Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje
Gerwazy Posted November 15, 2005 Report Posted November 15, 2005 .......Czy jest jakaś możliwość aby w miare "bezboleśnie" ją przedłużyć, czy trzeba całą procedurę powtarzać???Możesz jedynie złożyć papierki od nowa :!: Przeważnie ponowne złożenie papierków jest przyjemniejsze :wink: Czasami urzędas tylko zapyta, czy od poprzedniej wizyty coś się zmieniło :?: Ewentualnie dlaczego Pan nie poleciał do USA :?: (niestety opłata tak jak za pierwszym podejściem)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.