Jump to content

Recommended Posts

Posted

To znow ja prosze WAs o pomoc.Wypelniam wniosek o wize i mam pytanie.Tam jest napisane ze wypelnic wylacznie w jezyku angielskim,zatem np.zamiast pisac PRZEDSIEBIORSTWO mam wpisac CONCERN -przykladowo?Czy zamiast BRAK wpisac LACK?Ylko informacje w jezyku angielskim?Prosze napiszcie jak Wy to wypelniliscie.JUz mam malo czasu wiec panikuje.Dziekuje z gory za pomoc i wyrozumialosc.Pozdrawiam.

Posted

Dzieki,juz udalo mi sie wypelnic i wydrukowac ale ta ostatnia strona z kodem kreskowym wyglada jak mozaika.Czy tak ma byc?Probowalam drukowac kilka razy i tak samo sie drukuje.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...