Iwona21 Posted November 16, 2005 Report Posted November 16, 2005 Witam, mam pytanie odnosnie formularza DS-156. Koniecznie ma byc wypelniony literami drukowanymi? pozdr.
zijaa Posted November 16, 2005 Report Posted November 16, 2005 Raczej tak ja zawsze tak wypelnialam, nie kazdy ma czytelne pismo :? . To ulatwi zycie innym i nie bedzie pomylek w odczytaniu i pamietaj bez polskich znakow . sorki moj blad nie zrozumialysmy sie :oops:
wiola Posted November 16, 2005 Report Posted November 16, 2005 Formularz wypelnia sie elektronicznie, wiec raczej nie ma czcionki pisanej
Iwona21 Posted November 16, 2005 Author Report Posted November 16, 2005 no tak ale chodzi mi o to czy moze byc czcionka np. taka jak teraz co nia pisze ten post czy musza BYC DRUKOWANE
wiola Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 Pisalam normalna czcionka i mysle, ze nie jest to az tak istotne: tak czy TAK wazne co napiszesz ta czcionka
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.