Noemi20 Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 Mam dwa pytanka: 1.W jaki sposób można ściągnąć pieniądze z amerykańskiego konta??? 2.Czy są w Polsce bankomaty, które wypłacają pieniadze w dolarach??
Gerwazy Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 .........2.Czy są w Polsce bankomaty, które wypłacają pieniadze w dolarach?? NIE :!: Nie ma takowych :!: (resztę podobnych spraw poczytaj w innych(starych) postach.)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.