Luke85 Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 czesc czy jest mozliwy wyjaz na hawaje z ktoregos biura W&T
jama18 Posted November 17, 2005 Report Posted November 17, 2005 Nie mam pojęcia, ale jakbys się czegos dowiedział, to daj znać. POZDRAWIAM
gorin Posted November 18, 2005 Report Posted November 18, 2005 to by było niezłe, powiem że interesujące może ktoś wie czy jest taka możliwość??
Luke85 Posted November 18, 2005 Author Report Posted November 18, 2005 Ja jestem zainteresowny tym od zeszlego lata ale dopiero teraz zaczelem powaznie szukac. wysylam maile do biur W&T ale jak narazie zadne nie chce sie podjac tej pieknej sprawy Jedno biuro odpisalo ze jezeli znajde SAM pracodawce to oni zalatwia reszte dokumentow. tylko co to za uklad jak ja bede dzialal sam i jeszcze placil kase (niemala) dla posrednika. moze jednak ktos na tym forum bedzie wiedzial cos ciekawego...
KATE Posted November 18, 2005 Report Posted November 18, 2005 napewno mozna jechac do hms host do honolulu! tylko ze dowiedzialam sie od chlopaka ktory jechal tam w zeszlym roku ze hms host to porazka i nie warto jechac zeby dla nich pracowac. tez mi sie marzy wyjazd na hawaje tylko czy to sie oplaca bo bilet jest bardzo drogi i utrzymanie (ten chlopak np.placil prawie 400 $za jakas nore!)
Kozak Posted November 18, 2005 Report Posted November 18, 2005 Słyszałem, że Campus niby załatwia prace na Hawajach, ale nie jest ona najlepiej płatna.
Mingan Posted November 20, 2005 Report Posted November 20, 2005 z amerykanami rozmawiałem i mowili mi żeby hawaiie raczej omijać w celach zarobkowych bo bardzo dużo się zarabia ale również bardzo dużo wydaje tam chyba nie ma czegoś takiego jak hipermarke etc tanio można znaleść wycieczke na tydzien na hawaie ale w celach zarobkowych to chyba spore ryzyko
Tommy Lee Posted November 20, 2005 Report Posted November 20, 2005 witajcie , zamierzam leciec na w&t 2006 na hawaii , poszukuje informacji na temat zycia na hawaii , ile sie placi za mieszkanie , za transport ( autobusy, czy trzeba kupic samochod) ile kosztuje wyzywienie, czy jakas firma w polsce zalatwia prace na Hawaii, slowem wszystko na temat hawaii mnie interesuje. ponadto poszukuje 3-4 osobowej ekipy w wieku 23-26 lat na taka wyprawe. moj gg 4742542
Tommy Lee Posted November 28, 2005 Report Posted November 28, 2005 to ciekawe , ze zupelnie nikt nie mysli o hawaii na w&t...
Mingan Posted November 28, 2005 Report Posted November 28, 2005 to ciekawe , ze zupelnie nikt nie mysli o hawaii na w&t...bo to porywanie się z motyką na słońce amerykanie odradzają tam wyjazdu ze względu na wysokie koszta wszyskiego
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.