Skocz do zawartości

W poniedzialek rozmowa...


koniczynka

Rekomendowane odpowiedzi

no i nadeszla ta dlugo oczekiwana chwila, w poniedzialek o 12 mam rozmowe!Teraz to juz nie mam stresa,co bedzie to bedzie.Ja juz mialam wydana rok temu promeske,bylam na niej raz w Stanach przez 6 miesiecy bo na tyle dostalam wjazdowke i chcialam jak najlepiej z niej skorzystac.W pracy dostalam na ta okazje zalegly urlop i bezplatny.Teraz tez nadal pracuje w tej firmie,ktorej pracowalam.Jestem jak najbardziej na prawie,tak mysle.Moja sytuacja nie zmienila sie od roku kiedy to dano mi promeske,procz faktu ze wrocilam w terminie do Polski,co moim zdaniem akurat dziala na moja korzysc.

Tak sie pozytywnie nastrajam przed tym poniedzialkiem i mam nadzieje ze to bedzie zwykla formalnosc.

Odezwe sie w poniedzialek po rozmowie.

Trzymajcie kciuki prosze i dziekuje wszystkim ktorzy pomogli mi w rozwiazaniu moich problemow i pytan.Jestescie kochani!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIESTETY NIE DOSTALAM!

Trafilam na Pania Konsul.Przejrzala wszystkie papiery,zaswiadczenia z pracy,odnalazla moj poprzedni wniosek sprzed roku w komputerze i stwierdzila ze nie wierzy mi ze wroce do Polski!Na nic moje tlumaczenia,stala praca od 6 lat i zarobki 2000zl.Powiedziala ze NIE a na moje pytania i probe ratowania sytuacji powiedziala ze nie ma ochoty rozmawiac ze mna.Prawde mowiac poczulam sie urazona.Ostatnio wrocilam w terminie,mialam w porzadku papiery...nie rozumiem!

Jej pytania:

Kim jest osoba ktora mnie zaprasza? (kolega)

Kiedy go widzialam po raz ostatni? (ja ze 8 miesiecy temu)

Dlaczego bylam w Kaliforni skoro w poprzednim wniosku napisalam ze jade do Kolorado ? (bylam i w Kolorado i w Kaliforni)

w miedzyczasie caly czas krecila glowa i trzymala juz moj paszport i swoja pieczatke nad nia

Prosze pokazac zaswiadczenie z pracy! (dalam)

Ile lat Pani tam pracuje? (6)

Czym Pani soe zajmuje? (promocja i reklama)

Nie wierze ze dostala Pani 6 miesiecy urlopu w firmie. (Dostalam urlop platny i reszte bezplatnego)

Dlaczego teraz chce tam Pani jechac? (Bo tylko w sezonie jesienno zimowym mam urlop,w wakacje mam duzo pracy)

Na ile chce Pani jechac? ( na 1 mc)

Nie wierze!!!Ostatnio tez tak Pani mowila i zostala na 6 mcy.(Tak,ale dostalam urlop i wrocilam na czas do Polski)

Do widzenia!i wreczla mi paszport.

Jestem wsciekla!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Koniczynko! strasznie mi przykro mialam nadzieję i w to wierzylam że Ci się powiedzie! ja mam jutro rozmowę i teraz zacznę nastawiać się na taką sytuację. Myślalam że jak przeczytam że Tobie dobrze poszlo to uwierzę że może być dobrze a tu .... mam dola :D i strasznie się boję dnia jutrzejszego. trzymaj się. jutro też napiszę jak mi poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile chce Pani jechac? ( na 1 mc)

Nie wierze!!!Ostatnio tez tak Pani mowila i zostala na 6 mcy.(Tak,ale dostalam urlop i wrocilam na czas do Polski)

zobaczcie jaka perfidna :shock: przecież naturalne jest, że skoro dostałaś dłuższy urlop i pozwalała Ci na to wiza to chciałaś zostać tam na dłużej.Wynika z tego że trzeba zwracać wielką uwage na to co się pisze i deklaruje.

No szkoda, szkoda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...