Jump to content

Quads


Recommended Posts

Posted

czy ktoś mi może coś powiedzieć o pracy w drukarniach Quad / Graphics??

znalazłem taką ofertę w jednym z biur lecz z zastrzezeniem ze trzeba sie szybko decydować bo może nie być już miejsc wkrótce,

znajomy był kilka lat temu w tych drukarniach i bardzo sobie chwalił,

może ktoś jeszcze ma z nich doświadczenia??

i jeszcze jak tam wygląda praca dla dziewczyn? czy nie jest zbyt ciężka??

z góry dzieki za wszelkie refleksje

pozdro

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...