gorin Posted November 18, 2005 Report Posted November 18, 2005 czy ktoś mi może coś powiedzieć o pracy w drukarniach Quad / Graphics?? znalazłem taką ofertę w jednym z biur lecz z zastrzezeniem ze trzeba sie szybko decydować bo może nie być już miejsc wkrótce, znajomy był kilka lat temu w tych drukarniach i bardzo sobie chwalił, może ktoś jeszcze ma z nich doświadczenia?? i jeszcze jak tam wygląda praca dla dziewczyn? czy nie jest zbyt ciężka?? z góry dzieki za wszelkie refleksje pozdro
pit Posted November 23, 2005 Report Posted November 23, 2005 pewnie pisząc tego maila nie wiesz że już nie ma miejsc. To powinnaś sie domyślać jak jest
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.