Skocz do zawartości

Problem romantyczny:)))))


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałam ubiegać się o wizę turystyczną, obecnie przebywam na urlopie dziekańskim do końca roku, właśnie wróciłam z programu work&travel. Chcę wrócić ponownie do Stanów ponieważ jestem zaręczona,ale nie chcę wyjeżdżać na wizie narzeczeńskiej, która zmusiłaby mnie do wyjścia za mąż przed upływem 90 dni. Chcę wyjechać, poznać człowieka bardziej i wtedy zastanowić się czy chcę wyjść za mąż czy nie. Jestem zwolenniczką legalnych rozwiązań, dlatego nie zostałam w stanach nielegalnie, i dlatego też nie chciałabym ukrywać celu swojego wyjazdu. Chciałabym róznież by mój narzeczony wysłał mi zaproszenie i dowód że chce mnie sponsorować. Czy to w ogóle ma szansę powodzenia?

Pozdrawiam

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D)))))

Typowa Polka by została:))))

A tak poważnie, źle to ujęłam. Nie chcę jeszcze wychodzić za mąż, status narzeczonej mi wystarcza:)))

Nie chcę czekać 6 miesięcy w Polsce na wizę narzeczeńską po to by potem wyjechać i musieć natychmiast wyjść za mąż, chcę wyjechać żeby go odwiedzić, tak po prostu. Nie wiem tylko czy opłaca się taką prawdę przedstawiać konsulowi:)) Nie wiem czy będzie problemem to że zaprasza mnie człowiek, który nie jest moją rodziną.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...