MARTINI Posted November 22, 2005 Report Posted November 22, 2005 cze!! chce wyjechac do u.s.a ale na dłuzej tzn 1-1.5 roku do pracy, macie jakiś pomysł z jakiego programu mozna to załatwić? z gory dziekuje.
Fedolin Posted November 23, 2005 Report Posted November 23, 2005 czesc Jest program praktyk ICT - to jedyna mozliwosc wyjechac na tak dlugo. Zobacz sobie oferty praktyk na www.yes.org.pl pozdro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.