Jump to content

I wykazd- samemu szukać pracodawcy czy biuro niech szuka?


Recommended Posts

Posted

cześć,

w tym roku jadę pierwszy raz na WAT, zastanawiam się tylko jak znaleźć pracodawcę: czy skorzystać z pomocy znajomych którzy są w NY oraz Chicago, czy też zdać się na organizatora (szukać pracy na targach np. Roadshow)

Posted

cze

proponuje Ci przejsc po biurach i zobaczyc jakie maja oferty na sezon 2006 ( YES ma juz oferty i przedstawia je w biurach, mozesz sobie juz wybrac oferte ).

Jezeli chodzi o szukanie samemu to tez dobry sposob jezeli masz tam pewnych ludzi w Chicago, bo nie raz bylo tak ze niby mieli wyslac a nie wyslali itd...

tak wiec..... decyzja nalezy do ciebie :D

pozdro

Posted
poznania opinii tych którzy zetknęli się z obydwoma sposobami szukania zatrudnienia

Moim zdaniem lepszym sposobem jest samodzielne szukanie pracodawcy. Dlaczego?

po pierwsze... samemu decydujesz gdzie chcesz pracowac

po drugie ....tanszy program

Nie twierdze oczywiscie ze pracodawcy, ktorych oferuja biura organizujace wyjazdy sa zli. Ale sprobowac zawsze wrato. Przeciez nic cie nie kosztuje zadzwonic do wymarzonego pracodawcy i zapytac czy nie wystawil by ci joboffera(no moze tyle co za rozmowe telefoniczna) . Jak nic nie znajdziesz zawsze mozesz skorzystac z oferty biura . Oczywiscie trzeba zaczac zalatwiac wszystko odpowiednio wczesniej zeby sie nie okazalo ze biuro juz nie ma ofert pracy.

Tak czy inaczej powodzenia

Posted

jezeli masz znajomych w stanach, ktorzy ci pomoga to sam szukaj pracodawcy - wyjdzie ci to o wiele tanie

no a jesli nie mozesz liczyc na znajomych, to jadac pierwszy raz szukaj pracodawcy przez biura W&T

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...