kojus Posted November 22, 2005 Report Posted November 22, 2005 w okresie swiat bede w chicago i napewno sobie kupie jakis sprzet. Myslalem zeby kupic sobie dysk sporej wielkosci, jakies playery z 1Gg pojemnoscia. moze cos jeszcze - laptop - no zobacze jak bedzie wygladac to cenowo i gdzie bedzie najtaniej(wlasnie znacie jakies miejsce ?) A moje pytanie to - Czy wracajac do polski na lotnisku - bede musial zaplacic clo za to wszystko :?: :roll:
Gerwazy Posted November 23, 2005 Report Posted November 23, 2005 Jeżeli chcesz wiedzieć jak to jest legalnie, to zajżyj na http://www.mf.gov.pl/sluzba_celna/ (informacje dla podróżnych). Oficjalnie limit rzeczy(wartość) wwożonych bez cła , to max. 175.oo€uro :!: (ale chyba nikt tego nie przestrzega)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.