Skocz do zawartości

Work&Travel USA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

to jest tak, ze promujesz biuro i zgarniasz kaske za zapisane osoby, w ten sposob obnizasz koszty swojego wyjazdu, albo poprostru zarabiasz jak nie wyjezdzasz sam, 150 zl masz od osoby zapisanej a ta osoba 200zl znizki, student adventure cos takiego organizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Utah najpierw, potem kalifornia i jeszcze pewnie troszke pozwiedzam.. hehe a ty>??

Utah mówisz, bede jeździł troszke po tym stanie.

Wybieram sie do Las Vegas na W&T. :(

Popracuje troszke i pozniej tez bede zwiedzał Kalifornie, Nevade itd.

Musze zobaczyc te miejsca ktorych nie odwiedziłem w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Utah juz bylam, w Kaliforni nawet wykupilam sobie lekcie serfingu hehe Chwalipieta :oops: Las Vegas -> cudownie, poza tym Alabama, Teksas :-) Nowy Jork.. i w Meksyku tez bylam.. powinnam napisac po kolei ale moze innego dnia, teraz za bardzo nie mam czasu.. Uhhh Uhhh byle do wakacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Utah juz bylam, w Kaliforni nawet wykupilam sobie lekcie serfingu hehe Chwalipieta  :oops: Las Vegas -> cudownie, poza tym Alabama, Teksas :-) Nowy Jork.. i w Meksyku tez bylam.. powinnam napisac po kolei ale moze innego dnia, teraz za bardzo nie mam czasu.. Uhhh Uhhh byle do wakacji..

Dokładnie byle do wakacji. :(

Tez nie moege sie doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...