annaonline Posted November 24, 2005 Report Posted November 24, 2005 moze ktos mi podpowie, jade z mezem,ktory jest obywatelem, ja nie. Bedziemy razem podchodzic do jednej bramki dla obywateli, czy tez kazde z nas musi osobno: on do tej dla obywateli, a ja dla cudzoziemcow?
wiola Posted November 27, 2005 Report Posted November 27, 2005 Mysle , ze osobno. Z tego co zauwazylam, bardzo powaznie podchodza to tego podzialu.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.