Jump to content

Hm,czy polska karta działa?


OLCIA-5

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich!jade wkrótce do Stanów i chciałabym zabrać telefon,Nokia-trzyzakresowa,nie wiem czy jest możliwość aby tam działała karta pop?chciałabym odbierać smsy.Pytałam pare osób ale kazdy mówi co innego :D za kazdą odpowiedz z góry dziękuję i pozdrawiam Olcia

Posted

Nooo rzeczywiscie jest juz kilka jak nie kilkanascie postow na ten temat ... ale w skrocie:

Ja osobiscie wzialem swojego POPa ze soba i wszystko bylo OK hulał az miło :) i z smskami nie bylo problemu czy to od ludzi czy to z smskami wysylanymi z netU.... jedyne co slyszalem to to zeby lepiej juz przed wejsciem do samolotu przelaczyc zakresy dzialania telefonu .. ale czy to ma sens nie wiem tak czytalem ze to ponoc lepiej... ja tak co prawda nie zrobilem i wszystko bylo OK...

Posted

heh! chyba ci ktoś sprzedał rade sprzed 10 lat o zmianie zakresu. wątpię abyś znalazł komórę, która nie zmienia automatycznie zakresu częstotliwości. :) 900/1800/1900 to problemów nie będzie żadnych. abo i pre-paid nie ma tu nic do rzeczy.

Posted

NO w sumie to rzeczywisice troszke Głupie noo ale może ktoś zabiera starego grzmota hehe...... gdzie nie ma "automatu" :) bo przecież i tak z tym komem nie biegasz nigdzie bo po co... lepiej zakupic juz na miejscu a ta z PL zostawic w domku i wieczorem tylko sprawdzac SMSki... no ale to Ja tak robie ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...