Skocz do zawartości

Hm,czy polska karta działa?


OLCIA-5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!jade wkrótce do Stanów i chciałabym zabrać telefon,Nokia-trzyzakresowa,nie wiem czy jest możliwość aby tam działała karta pop?chciałabym odbierać smsy.Pytałam pare osób ale kazdy mówi co innego :D za kazdą odpowiedz z góry dziękuję i pozdrawiam Olcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo rzeczywiscie jest juz kilka jak nie kilkanascie postow na ten temat ... ale w skrocie:

Ja osobiscie wzialem swojego POPa ze soba i wszystko bylo OK hulał az miło :) i z smskami nie bylo problemu czy to od ludzi czy to z smskami wysylanymi z netU.... jedyne co slyszalem to to zeby lepiej juz przed wejsciem do samolotu przelaczyc zakresy dzialania telefonu .. ale czy to ma sens nie wiem tak czytalem ze to ponoc lepiej... ja tak co prawda nie zrobilem i wszystko bylo OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO w sumie to rzeczywisice troszke Głupie noo ale może ktoś zabiera starego grzmota hehe...... gdzie nie ma "automatu" :) bo przecież i tak z tym komem nie biegasz nigdzie bo po co... lepiej zakupic juz na miejscu a ta z PL zostawic w domku i wieczorem tylko sprawdzac SMSki... no ale to Ja tak robie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...