Skocz do zawartości

jak sie rejestrowac do wrs w anglii


rumcyk

Rekomendowane odpowiedzi

Aby złożyć wniosek o "zarejestrowanie" się w WRS należy:

--->Wypełnić odpowiedni formularz i wraz z "załącznikami" wysłać do Home Office,a później czekać na papier z odpowiedzią.

Co trzeba dołaczyć do formularza ?

1. Paszport lub Dow.Osobisty.

2. "Papier" (list od pracodawcy) z danymi tegoż pracodawcy.

3. Dwa zdjęcia.

4. Opłatę (czek,przekaz pocztowy) 70.oo Ł (jednorazowa opłata)

Formularz ten powinno się wysłać jak najszybciej po ustaleniu pracodawcy lub rozpoczęciu pracy :!:

Jeżeli po 30 dniach od rozpoczęcia pracy nie dostaniesz odpowiedzi na papierze,to praca staje się nielegalna :!:

Formularz można dostać w najbliższym biurze "HO" lub sciągnąć z ich strony i wydrukować samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mam wsadzić mój dowód albo paszport do koperty i wysłać razem z formularzem??? Troche chyba strach wysyłać tak wazny dokument jeszcze w obcym kraju??? A i jeszczze jedno czy może byc dowód starego typu czy lepiej wymienić na nowy??? a może jakieś NI(National Identity card) wyrobić w kraju tylko czy jest coś takiego u nas w Polsce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mam wsadzić mój dowód albo paszport do koperty i wysłać razem z formularzem???

Tak.

Troche chyba strach wysyłać tak wazny dokument jeszcze w obcym kraju???

A co ma do tego obcy kraj? Ja to bym sie predzej bala wysylac paszport w Polsce...

a może jakieś NI(National Identity card) wyrobić w kraju tylko czy jest coś takiego u nas w Polsce???

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...