Skocz do zawartości

Wybieram sie na W&T z Student Adventure


CisseK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!

Mam w planach wybrac sie na w&t wlasnie ze Student Adventure... czy sa osoby ktore zkorzystaly juz z ich oferty i moga powiedziec cos na ich temat... czy sa wiarygodni itp... badz osoby ktore jada i slyszaly co kolwiek na ich temat...

Mam w palnach wybrac oferte pracy w Casynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cale wakacje mieszkalam w stanach ze studentami ktorzy wyjechali z tego biura......

......no i caly czas slyszalam tylko marudzenie i nazekanie.

jedyny racjonalny powod tego ich nazekania, to to, ze biuro nie powiedzialo im wszystkiego o pracodawcy np. zapewnialo o nadgodzinach, a pracodawca niedosc, ze nei dawal nadgodzin, to jeszcze dal im tylko po 30 godz tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwszy raz wijezdzalam z JDJ i stwierdzan ze Student Adv jest wspanialy w porownaniu z moim biurem, ktore nie dotrzymywalo zednych terminow, a na dodatek studenci po przylocie na miejsce dowiadywali sie, ze wcale nei ma dla nich ptacy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dwa razy kożystałem z usłuch Stud. Adv. Za pierwszym razem były problemy z biletem. Leciałem na Alaske. Biuro powinno załatwić bilety ale jednak się okazało że takich nie ma. Ale na szczęście z tego wybrnęli ponieważ pracownik biura sam dzwonił po biurach podróży i szukał oferty. W końcu kupiliśmy bilet tydzień przed wylotem za dobrą cene(4100! - to jest dobra cena na Alaske) Bilet otzymałem pocztą do domu dwa dni przed odlotem a pozostali co też lecieli na Alaske na lotnisku.

Rok później czyli w tym roku postanowiłem jeszcze raz skorzystać z ich uslug(nie zraziła mnie ta ich wcześniejsza wpadka). Tym razem miałem własnego pracodawce i sam kupowałem bilet. NIe było problemów z wyjazdem - spisali się na 5.

Ale miałem nie miłą przygode również tym biurem, raczej z ich pracownikiem na którego wiele osób narzeka i jest wg wielu przyczyną nietkórych wpadek oraz złych opinni na temat tego biura.

Na wiosne tego roku zgłosiłem sie do biura o zwrot podatku. Zapłaciłem pracownikowi Panu Maćkowi B. (biuro we Wrocławiu). Po kilku miesiącach dostałem pismo o dostarczenie do USA dokumentów stwierdzających moje zarobki czyli W2. Ale przecież pan Maciek przyjął je ode mnie i powinno wszystko grać. Sytuacja wygląda następująco: biura we wrocławiu nie ma, brak kontaktu z panem Maćkiem, tak samo biuro Stud. Adv nie ma z nim kontaktu i napisało mi ze pan Maciek działał w sprawie zwrotu podatku bez zdody ze Stud. Adv czyli wynika z tego ze na własną ręke. Teraz o zwrot podatku musiałem poprosić Eurotax, ktores sie tym zajmuje, sprawa jest w toku.

W sprawach kasyn słyszałem ze powysyłali za dużo ludzi do usa do kasyn gdzie nie było dla nich pracy. Niektorzy pracodawcy litowali sie nad Polakami widząc sytuacje i ic hzatrudniali. Pozostali nie mieli tyle szczęścia.

Tak jak wspomniałem renomę firmy zepsuł pan Maciek który wg tego co słyszalem był arogancki, nieprawdomówny, wmawiam niektórym że da lub zmieni oferte na gorszą prace w jakiejś dziurze z jakiś tam powodów.

Wybór pozostawiam wam czy wybierzecie to biuro.

Ja sie tylko poślizgnąłem na pracowniku a nie na firmie.

życze wam udanych wakacji w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o CCUSA??? znajomi co byli z adventura natomiast byli bardzo niezadowoleni głównie przez przewałke z biletami, ja natomiast w tym roku chyba pojade właśnie z CCUSA, prace pewnie wezme na targach, jest opcja zatrzymania się i pomocy ze strony biura w NY i dopełnienia formalności w razie czego przed dotarciem do pracodawcy,

CCUSA głównie zajmuje sie Camp-ami, gdzie sie szczególnie nie zarobi, ale słyszałem dobre rzeczy o tym biurze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...