uzytkownik Posted November 29, 2005 Report Posted November 29, 2005 jakie macie opinie na ich temat? czy ktos z was korzystal z ich uslug? niby biura jak biura, ale..
Bozka Posted November 29, 2005 Report Posted November 29, 2005 W zeszlym roku (2004) kupowalam w Lucky Flights bilet lotniczy na linie KLM za 1600 PLN......... Wszystko bylo bez zastrzerzen. Za to w 2005 roku musialam kupic bilet w biurze, ktore organizowalo moj program - zaplacilam 2600 LN. (YTP) Wnioski wyciagnijcie sami.....
Pshemass Posted December 15, 2005 Report Posted December 15, 2005 MAm nadzieję, że nioski wyciągnie jak najwięcej osób
monikaSA Posted December 15, 2005 Report Posted December 15, 2005 Nie kazde biuro tyle sciaga z biletow, z akurat wymienionym wszystcy maja tak samo, program i wszystko niby ladnie pieknie, a jak przychodzi do biletu to <szok> hehe.. praca i pracodawcy sa rozni, we wszystkich biurach mozna znalezc oferte i potem byc niezadowolonym Sprawa biletu jest inna.. znamy ceny i mamy porownania.. Pozdrawiam!!
lepki Posted December 15, 2005 Report Posted December 15, 2005 Moja teściowa w zeszłym roku kupiła bilety w Lucky Flights i wszystko było w jak najlepszym porządku. Bilety do NY kosztowały 1890PLN i leciała Lufthansą.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.