Skocz do zawartości

go2usa


Rekomendowane odpowiedzi

kochani, sprawa jest bardzo powazna. potrzebuje jak najwiecej info na temat biura go2usa , czy sa godni zaufani , jakie macie doswiadczenia z nimi zwiazane, czy zalatwiaja wszystko na czas , czy warto jechac z odleglego miasta do Lodzi po ty aby jechac wlasnie z nimi. prosze o wszelkiego rodzaju info. maj gg 4742542

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odleglosc to pojecie wzgledne, zwlaszcza jesli wezmie sie pod uwage stany, gdzie jest norma , ze ludzie codziennie do pracy dojezdzaja kilkadziesiat mil. jesli chodzi o lodz, to jest jest to dobra opcja, bo jest tutaj centrala a nie zaden oddzial jak reszta wiec wszystko sprawnie i zawsze rzeczowe info. staraja sie zdecydowanie bardziej, bo sa stosunkowo mala firma. na spotkaniu w ambasadzie w czerwcu w mojej grupie bylo jakies 20 osob wrod nich kilkoro ludzi z gdanska, poznania, stolicy. troche mnie to dziwilo, ale pewnie dlatego ze w tamtym roku oferowali opcje extra self co bylo novum. btw szczerze polecam te opcje i oczywiscie californie. ja juz sie nie moge doczekac powrotu w tamte strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...