Skocz do zawartości

(przed) ostatnie pytanie przed wylotem:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bedzie bez wstepu. Czy ktoś ma ksero ds 2019 albo pamieta co jest tam napisane, jakie informacje sa w nim zawarte ?? Mam problem, na wszystkich dsach pisalam ze mieszkanie zalatwia mi pracodawca, co jest nieprawda bo bedziemy z moim Lubym mieszkac u znajomych. Teraz pytanie: czy w formularzu, ktory bede wypelniac w samolocie moge smialo wpisac adres znajomego(jest legalnie) jako adres mojego pobytu czy adres pracodawcy lepiej ?? Ale przeciez na chlopski rozum nie bede przeciez spa3a w restauracji,w ktorej bede pracowac...

Chodzi mi o to zeby nie bylo roznicy miedzy DS 2019 a tym formularzem ,ktory wypelnie w samolocie... Powiedzcie mi prosze wszystko co jest w dsie !! ostatnie pyatnko: czy w tej kopercie jest tylko moj DS czy cos jeszcze ?? Czu urzednik imigracyjny na lotnisku sprawdza w komputerku pozostale dsy jakie wypelnialam ??

pozdrawiam i dziekuje :D

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy w formularzu, ktory bede wypelniac w samolocie moge smialo wpisac adres znajomego(jest legalnie) jako adres mojego pobytu czy adres pracodawcy lepiej ?? Ale przeciez na chlopski rozum nie bede przeciez spa3a w restauracji,w ktorej bede pracowac...

czy w tej kopercie jest tylko moj DS czy cos jeszcze ??  

Czu urzednik imigracyjny na lotnisku sprawdza w komputerku pozostale dsy jakie wypelnialam ??

Ewa

1) Tak mozesz wpisac adres znajomego

2) Tylko DS

3) Nie - te sa tylko dla ambasady

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w ds 2019 nie ma adresu pod jakim zatrzymam sie w Stanach ??

czy dla nich to nie bedzie w zaden sposob podejrzane, ze wpisalam prywatny adres??

czy moga byc klopoty skoro moj chlopak i ja wpiszemy to samo miejsce zatrzymania w Stanach??

czy w DS jest napisane ze jade sama??

Wsciskla jestem na siebie, wszystkie dokumenty 2 razy kserowalam a tego cholernego DSa nie. Spieszylam sie z odeslaniem do wawy i teraz mam :)

dziekuje Ci Fiendix za szybka reakcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...