barwinek Posted December 3, 2005 Report Posted December 3, 2005 Witam! Zainteresowala mnie ich oferta, konkretniej oferowana przez nich praca na wozkach w CNS. Ktos z Was wie cos o tej pracy, lub ogolnie o jakosci uslug Columbusa? Jesli ktos wyjezdza z nimi w tym roku - piszcie ( Lodz mile widziana )
jadzia Posted December 5, 2005 Report Posted December 5, 2005 jechalam z nimi w zeszlym roku i jestem bardzo zadowolona. wszystko bylo na czas i zgodne z umowa. dawali duzo praktycznych rad itd. tylko jeden minus - troche drodzy :?
Jarek1122 Posted December 6, 2005 Report Posted December 6, 2005 Ja się z nimi wybieram w przyszłym roku.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.