Skocz do zawartości

Point Sebago in Maine


Rekomendowane odpowiedzi

trzeba sie bylo wypytac wszystkiego na targach:)) bo chyab na nich znalazles robote??:) jaks ei jedzie na camp to wszystkich najpierw zabieraja z lotniska do New Jersey do ramada Hotel a stamtad juz albo sie samemu jedzie albo ktos z campu przyjezdzal. nie wiem jak ejst z resortami ale mysle ze podobnie. tez sie wybieram w tym roku. ja na targach wybralem Enchanted Forest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylam w Maine,ale nie w Point Sebago. Stan..ogolnie fajny,choc srodki komunikacji publicznej pozostawiaja wile do zyczenia. o Point Sebago slyszalam wiele dobrych opini,ale szczegolow nie znam,ale skoro niektorzy uczestnicy powracaja na ten resort co rok,to chyba az tak zle nie jest:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Witam chcialabym tylko ostrzec Was aby nikt sie nie decydowal na Point Sebago Resort spedzialm tam w tym roku kilka miesiecy i uwazam je za starcone dopiero po ukonczeniu resortu odzylam gdyz znalazlam sobie fajna prace za dobra kase.Na targach wszystcy tak slodzili ze jest tam tak cudownie tyle atrakcjii w pozadku menagerowie a okazalo sie zupelnie inaczej tylko nas tam wykorzystali a najlepsze bylo to ze amerykanie mieli zabroniony kontakt znami Polakami gdyz bylo nas tam sporo poniewaz jak to stwierdzili amerykanscy menagerwoie nie oplacalo im sie utrzymywac z nami kontaktu gdyz i tak nas nigdy wiecej nie zobacza a gdy tylko ktorys z nich przychodzila do nas na stuff hill czyli do naszych trailerow gdzie mieszlaimy to automatycznie zostal zwalniany z pracy!Wiele z nas chcialo z tamtad uciec lecz trzebabylo wytrzyma do konca aby nie robic sobie klopotow gdyz moglybybyc prolemy z przyjazdem do US za rok!Pare osob zowlniono za nic i nikogo to nie intereswoalo dlatego tez nie dajdzie sie zwiesc na targach Resort Aemrica bo bede slodzic tak samo jak slodzili nam poprostu omojajcie to stanowisko szerokim lukiem!!!Pozdrawiam Marta :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc,w tym roku jestem na resorcie Pont Sebago w Mein, z Camp America,gorzej trafic nie moglam,straszne nas tutaj wykorzystuja i nie maja dla nas szacunku!!!Przed wyjazdem obiecywali nam kokosy:)) czyli wybor pracy i duzo doodatkowej pracy,a na miejscu okazalo sie że to tylko niezrealizowne obietnice!Ludzie od nas pouciekali z tego resortu bo nie mogli wytrzymać,duzo osób zostało zwolinonych za to ze np. podczas sprzatania znalezli wlosa na umytywlace,badź zapomnieli donieść papieru do łazienki!!Jak juz amerykanie sami sie zwalnianja i uciekaja stad to jest naprawde źle!! Jak bedziecie na targach w Krakowie to omijajcie z daleka Ponit Sebago Resort!!Dobrze wam radze,nie popejniacie tego błędu co ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, ja jade w to miejsce w nastepnym roku.Do tej porysłyszałem same pozytywne opinie o tym resorcie(od kolegi z którym rozmawiałem na lotnisku przed wylotem z usa w tym roku i od swojego konsultanta jak mu powiedziałem gdzie jade), wiec chyba nie jest aż tak źlę(I hope...).Pozatym dyrektorzy wydawali się mili;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...