Skocz do zawartości

czy mozna samemu na w&t


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też pojechałam samiusieńka... i ani troche nie żałuje, choć nie wiem czy polecam tego typu wyjazdy- w grupie koszty rozkładą się inaczej.

Ja przeżyłam trochę stresów z załatwianiem sobie mieszkania (na miejscu niestety- zamiast wcześniej :? )Wszystko na szczęście dobrze sie skończyło i spędziłam baaardzo udane 3,5 m-ca w USA.

Przez caly mój pobyt po polsku rozmawiałam jedynie...z rodziną przez telefon, czy ewentualnie próbując uczyć jakiś podstawowych słów przyjaciół z pracy.

Wyjazd samemu ma tą bezcenną zaletę,że teraz juz wiem na pewno jak dobrze potrafie sobię poradzic z daleka od domu 8)

pozdrawiam wszystkich odważnych- którzy jechali badż wybieraja sie do Stanów sami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w grupie koszty rozkładą się inaczej..

Stanów sami!

właśnie dlatego ja wole szukać sobie ludzmi na wspolny wyjazd bo jak przyjdzie ci płacić 400$/miesiąc za wynajem mieszkania zamias 100$/tydzien (po rozłożeniu 400$/4osoby) to się można zgarbić pozatym czasem dobrze jest usłyszeć kogoś kto mowi w twoim ojczystym języku ale fakt faktem samodzilności można się nauczyć jadąc samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałam z YTP.Choć prawdę mówiąc nie bardzo ich polecam- papierkową robote co prawda wykonali ale nic poza tym.Do tego dochodzi bardzo niekorzystnie sformółowana umowa i zdecydowanie za drogie bilety lotnicze (w dodatku zamiast do Chicago to do NY :?

A w tym roku to chyba wybieram się do pracy gdzieś bliżej może Cypr.Sama jeszcze nie jestem pewna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) ja bylam ze Student Adventure, jestem z Lodzi, planowalam wyjazd sama, ale na rozmowie w sprawie pracy poznalam dziewczyne, wymienilysmy sie tel. bo zostalysmy zatrudnione w tym samym miejscu i potem lot juz tez dogralysmy zeby leciec razem :-) Super Super Super!! w najblizesze wakacje znow USA!! z tym samym biurem oczywiscie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...