Skocz do zawartości

wiza tranzytowa i wizyta w ambasadzie


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

troche późno trafiłam na to forum - w piatke jestem umówiona na wizyte w ambasadzie.

I w zwiazku z tym mam pytanie odnosnie czasu w jakim się tam pojawić, czy rzeczywiście trzeba byc kilka godzin wczesniej niż wyznaczona godzina (w moim przypadku umówiono mnie na 9.00-9.30).

Druga sprawa - staram się tylko o wize tranzytową, czy myślicie że powinno pójsc latwo? chce jechać na piekne wakacje, ale samolot musi lądować w L.A. i tylko do tego potrzebuje wizę.

z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

Myślałam, że skoro tyle osób z tego Forum staralo lub stara sie o wizę, to może wiedzą jak to jest z tą godziną przyjścia, czy jak jest sie umówionym na 9 to można przyjść punkutalnie, czy wcześniej

BARDZO PROSZ O POMOC,

pół dnia przeglądam posty na forum ale nie znalazłam takiej informacji

staram sie o wize w Warszwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz na 9.00 to badz przed ambasada ok. 8.30 zeby ustawic sie w kolejce tych co tez maja na ta sama godzine. nie ma potrzeby przychodzic pare godz wczesniej bo i tak cie nie wpuszcza a jeszcze zmarzniesz czekajac. Kiedys jak sie nie trzeba bylo na godz. umawiac to przed ambasada staly tlumy od wczesnych godz. rannych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...