Skocz do zawartości

Wiza j1 dla osoby z wyrokiem w zawieszeniu???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie karalności a dostania wizy na program WAT. Otóż czy osoba majaca wyrok w zawieszeniu za czyn umślny ma szanse na dostanie tej wizy. Popełniłem niedawmno błąd który może mnie troche kosztować. Dodam ze już zapisałem sie na program i wpłaciłem pierwsza ratew biurze które ten wyjazd organizuje. dodam ze jeszcze karany nie jestem ale sprawa ma odbyć sie już niedługo i do dnia składania wniosku wizowego bede zmuszony zaznaczyć ze karany jestem. dzwoniłem do ambasady w Krakowie i jedna pani powiedziała ze wyrok w zawieszeniu wcala nie przekresla dostania wizy. Poprostu musze do wniosku dołączyć wyrok sądu i wtedy wszystko zależy od konsula.

Jest jeszcze jedno wyjście z sytuacji otóż o wize mógłbym sie już w marcu i odkładac rozprawe dostarczać zwolnienia lekarskie itp. odwoływac sie od wyroku, zmieniać zeznaniai jeżeli wyrok jest nieprawomocny nie ma mnie w zadnym rejestrze. Choć nie wiem czy to dobry pomysł bo bedąc wtedy w USA wyśla za mna list gonczy i wracajac może mnie spotkać przykra niespodzianka na lotnisku. Prosze o wasze opinie a moze ktos z was był na WAT majac tz: zawiasy. Ważne to dla mnie poniewaz chodzi o pieniadze.; Nie dostajac wizy trace ok.400$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie że podobne doświadczenia tyle że narozrabiałem już w Stanach, obyło się bez policji ale wyleciałem z roboty i teraz próbuje się dowiedzieć czy mam jeszcze szanse na ponowny wyjazd, chociaż wątpie....podobnie jak ty nie chce stracić kasy w przypadku odmowy wydania wizy. :oops: Chyba jednak pojade do Anglii, nie bedzie wyjścia.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...