Skocz do zawartości

karana


boom2000

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko dosc nietypowe ale jest to dla mnie bardzo wazne bo strasznie zalezy mi na wyjezdzie. otoz bede szczera sprawa jest taka w czerwcu ubieglego roku ukradlam torebke oprocz tego zostal mi postawionu zarzut naruszenia fizycznej nietykalnosci co nie bylo prawda ale zgodzilam sie na zarzut aby nie przedluzac wizyt na komisariaci bo wyjezdzalam do stanow, sprawa sie jeszcze nie odbyla najprawdopodbniej dostane wyrok w zawieszeniu bo nigdy nie bylam karana przyznalam sie i zdecydowalam na dobrowolne pioddanie sie karze, dzialam pod wplywem alkoholu- co oczywiscie nie jest wytlumaczeniem, ale jednak taka prawda strasznie zaluje, no ale pytanie jest takie jestem studentka 3 roku w tym roku powinnam bronic prace licencjacka ale ja przeloze na list nast roku, chce sie ponownie staRAC O WIZE STUDENCKA W TAMTYM ROKU WROCILAM 2 TYG PRZED CZASEM AHA JESTEM ZARECZONA Z AMERYKANINEM W LIPCU JESLI DOSTANE WIZE WYJDE ZA NIEGO ZA MAZ, CZY DZIEKI TEMU BEDE MOGLA ZOSTAC, CZY UJAWANIC TO ZE JESTEM KARANA W MOMENCIE STARANIA SIE O WIZE, BO SPRAWA NAPEWNO ODBEDZIE SIE PRZED SKLADANIEM WNIOSKOW WIZOWYCH? CZY ONI ZAWSZE TO SPRAWDZAJA? JESLI TO UJAWNIE TO CZY NIE PRZYZNAJA MI WIZY? BLAGAM O RADE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...