Skocz do zawartości

I-130 czas procesowania wniosku prognozowany vs rzeczywisty


Rekomendowane odpowiedzi

Moja zona robi AOS z J1 na LPR i prawnik mowil ze przez ostatni rok czas sie skrocil do 6-8 miesiecy. Jedna klientka tego prawnika dostala w 6 miesiecy. Ale to w kwestii I-130 na malzonke ktora juz jest w USA, wyslalem rowniez I-130 na rodzica ktory mieszka w UK i czas przewidywany to rok czasu + pol roku aby NVC zorganizowalo swoja czesc procesu imigracyjnego po akceptacji I-130.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawel Wojtak napisał:

Hej - czas rozpatrzenia mojego wniosku I-130 to równo rok - wniosek wysłany 19 maj 2022, pozytywne rozpatrzenie19 maj 2023. Pozdr.

To super szybko, ja już 16 miesięcy czekam i nic... a pamiętasz w jakim mieście  rozpatrywali Twój wniosek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
W dniu 21.06.2023 o 03:39, Danio940 napisał:

Hej! Czy prognozowany średni czas procesowania wniosku podany na stronie USCIS (po przesłaniu formularza I-130) odpowiadał w waszych przypadkach rzeczywistemu czasowi?

Hej, ja składałam na Fl. 

I-30 - 5.03.2022, odciski palców październik 2022, pozwolenie na prace i SSN lipiec 2023, interview 13.02.2024. wiesz decyzja nie zamknie się w @ latach. 

przed rozpoczęciem tego procesu pani w ambasadzie w wawie powiedziała 6-9 miesiecy cały proces, na stronie po aplikowaniu ww formy było najpierw 10 miesięcy a potem regularnie się wydłużało. 

więc nie jest tak krótko.... 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...