Skocz do zawartości

H2B wyjazd do kasyna USA w marcu ... kto jedzie ze mna ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

no to moze ci co maja jechac do MS niech sie tutaj skrzykna, znaczy ci ktorzy chca jechac w lutym lub marcu na wize H2B-ja chce jechac w marcu.

Nie znam nikogo kto by chcial i w dodatku bede sie o te wize ubuegac pierwszy raz.

wiec...moze to dobry pomysl tak sie tutaj wczesniej zapoznac?

Zabcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, widze iz rozmowy zeszly troche na tory boczne ....

Ostatnio sie zorientowalem, iz wyjazdy sa 2 z Emakopolem do Mohegan Sun i do Foxwoods. To 1sze to wyjazd 1 luty, to 2gie chyba 1 marca. W sumie to mi pasuje bardziej wyjazd w lutym, gdyz wtedy mozna wyjechac ponownie w grudniu po powrocie z USA w pazdzierniku. Poza tym praca chyba jest taka sama i tu i tu, jedzenie za friko w obu kasynach, stawki placowe takie same, a Mohegan Sun jest nowoczesniejszym kasynem i podobno jest mozliwosc korzystania z jego atrakcji (nie mowie o graniu) poza godz pracy :(

Co do domu, to znalazlem swietna oferte za 1000 $ na m-c 3pokoje z kuchnia i lazienka oraz basenem (dosc sporym) na ogrodzie, gdzie spokojnie mogloby mieszkac nawet 8 do 9 osob!!! Wiec tanio by wyszlo i nie lodzcie sie, ze mozna cos o podobnym standardzie znalezc dla 1 czy 2 osob i za tak male pieniadze jakby sie te kwote podzielilo wg ilosci osob (czyli 1000/8 to 125$ lub 1000/9 to 111,11 $, zas dla 2 osob bylo by to 125 *2 lub 111,11 *2), bo wtedy chyba by trzeba bylo miec cholerne szczescie i znajomosci.

Ja mieszkalem 3 lata temu w St. Louis i placilem 400$ na m-c za apartament a mieszkalo nas dwoje, moj kompan tez tyle placil, ale to i tak bylo taniej poniewaz nasza firma amerykanska (Six Flags) wynajmowala tez w tym apartamentowcu pokoje dla swoich szefow, bo inaczej bylo by to nie 800$ lecz 1600$ na m-c !!!

A na Florydzie mialem szczescie i placilem 300$ na m-c za 2 osoby ale tylko dlatego ze koles mial wode i prad za darmo i nie byl pazerny :P

To moze zaczniemy sie jakos zgadywac na ten wyjazd do Norwich ??? Obojetnie kto jedzie do jakiego kasyna, ale tam mieszkac bedzie. Ludziska skrzyknijmy sie by razem zamieszkac, aby to nas taniej wyszlo :wink: no i stworzmy mila atmosfere nowych przyjaciol - taki wyjazd trwa 8 do 9 m-cy, wiec trzeba miec zgrana ekipe :(

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!

bardzo odbry pomysl-ale chwilka, mi powiedzieli ze moge jechac na hauskepeng do moheganu takze w marcu???

to jak to jest, wiesz moze?:(

Bo ja sie nie orientuje i bede musiala dzwonic do biura w tej kwestii skoro tak...bo w lutym mam jeszcze egzaminy i niewiem czy juz moge brac dziekanke...

a co do mieszkania to jasne ze ja sie pisze, tylko mam pytanie- czy to jest daleko od miejsca pracy bo chodzi o dojazd:(

Jak z tym jest? Ja juz na hauskepengu za duzo nie zarobie...na bank:(

Wiec doradz cos prosze w tej kwestii.

Podaje swoj numer gg w razie czego to moze bedzie latwiej sie dogadac:

3451023

pozdrawiam

zabcia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...