Skocz do zawartości

rozmowa z konsulem!


Rekomendowane odpowiedzi

mieszkalem w USA przez prawie 7 lat. skonczylem High School, mam Associate in Science Degree, International Business Certificate, teraz rowniez BA z Business Administration with Specialization in International Business. Wrocilem trzy lata temu w grudniu a powinienem wrocic w czerwcu, czyli przedluzylem pobyt o 6 miesiecy. w piatek mam rozmowe w konsulacie poniewaz dostalem prace w polsce w amerykanskiej firmie i chca zebym jechal na dwutygodnoiwye szkolenie do USA. Bylem na wizie studenckiej ale pracowalem i placilem podatki.

moje pytanie brzmi:

co ja mam powiedziec kiedy spytaja kiedy wrocilem? mowic ze w czerwcu 24 tak jak powinienem czy tak jak wrocilem 18 grudnia? jak sklamie to sie dowiedza szczegolnie ze po czerwcu odbieralem czeki.

mam nowy paszport nie mam starego nie wiem gdzie jest ten stary. co mam powiedziec w tej sprawie?

jezeli nie dostane tej wizy businessowej to nici z pracy. cala rozmowe zalatwia fimra ktorej powiedzialem ze bylme legalnie.

gdzies slyszalem ze jak ktos przedluzyl pobyt o 6 mieosiecy to ma szlaban na trzy lata. wlasnie ten okres mija. ale czy to ma w ogole znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...