Skocz do zawartości

Kasyna Mohegan Sun a Foxwood, ktore lepsze ???


Rekomendowane odpowiedzi

Chce w przyszlym roku wyjechac do ktoregos z tych kasyn. Nie wiem na jakie stanowisko mnie przydziela, wiem ze tu czy tu moge dostac jakies tam stanowisko i nie mam pojecia ile godzin na tydz moge pracowac. Jedni mowia ze w Foxwood mozna robic nadgodziny i sa 2x platne co stawka podstawowa, inni ze to zalezy od sezonu i stawka wynosi 1,5x stawka podstawowa. Komu tu wierzyc ????

Poza tym ciekawi mnie czy w poblizu tych kasyn sa jakies inne niezle firmy, gdzie mozna sobie poszukac pracy na wlasna reke i nie ma z tym problemu ? Tzn. spora ilosc barow, restauracji, pubow itd, itp !

Wyjazd bylby organizowany z Emakopolu, czy to dobra firma ?

Dzieki za wszelkie informacje :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Ja miałam jechać do Foxa, potem do Mohegana, a w końcu pojechałam gdzie indziej, bo tak wyszło. To, że chcecie jechać gdzieś nic nie znaczy, bo o wszystkim decyduje pracodawca i nie macie na to wpływu (ja bym powiedziałą, że nawet znajomość angielskiego ma znikomy wpływ).

W Foxie jest o tyle lepiej, że nie płaci się podatków. Nadgodziny są płatne 150%, jak wszędzie, a czy je dostaniesz zależy przede wszystkim od pozycji, ale też od szczęścia i Twojego sprytu. W Mohigunie pewnie jest podobnie.

Na drugą pracę raczej nie licz chyba, że lecisz w maju. W Norwich w wakacje jest 500 albo i więcej Polaków, a to miasteczko to niezłe za[beeep]e. Jak się ma szczęście i poleci wcześnie to można dostać drugą pracę w kasynie, ale to rzadkość.

Tyle wiem z opowiadań.

A Emakopol... niby był wybór gdzie się chce jechać, ale w zasadzie to nie pojechałam tam gdzie chciałam, ale tam gdzie musiałam.

Bilety do NY ok. 3000 zł, program drogi, ale w kasynach wysokie stawki, więc się zwraca.

Firma-ja w sumie jestem zadowolona, choć było kilka problemów, ale udało się je rozwiązać na plus. A znajomi? Ci, którzy byli ze mną w kasynie są w większości bardzo zadowoleni. Ci z Norwich?? Jeśli ktoś miał dobrą pozycję i napiwki to jest zadowolony, a jak ktoś pomimo bardzo dobrej znajomości języka trafił na hausekeeping to narzeka... ale w zasadzie nie zależy to od firmy, ale od pracodawców.

Z powodu ceny zastanawiam się czy jechać z nimi ponownie!

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...