Skocz do zawartości

Wiza turystyczna a bilet otwarty


Rekomendowane odpowiedzi

Latalam 3 razy w odstepie 2-3 miesiecy, 2 pierwsze razy byly na 2 tygodnie (i tak mialam bilety, bo to byly swieta i ferie zimowe). 3 raz bylo na wakacje i wtedy mialam na 2 miesiace, nie bylo problemu, bo jestem nauczycielem i urzednik nie kwestionowal tak dlugiego wolnego. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalam, ze nie wiem nic na temat biletow otwartych, tylko przypuszczam, ze upierdliwy urzednik moze sie przyczepic. Zawsze moze, jesli bedzie podejrzewal, ze chcemy zostac dluzej niz tylko na urlop. Nie sadze, zeby warto bylo ryzykowac bardziej, niz to jest konieczne. A kazda watpliwosc urzednika moze miec niemile konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzednik może się zawsze doczepić - to fakt. Pomóc może tłumaczenie, że mamy kupe kasy i chcemy pozwiedzać na maksa USA - ale wtedy ta kasa na seri jest potrzebna.

Po drugie to wpadł temat biletu otwartego i tutaj czegoś nie rozumiem...

raz, że taki bilet jest cholernie drogi i nie do końca opłaca sie taki kupować, a dwa przecież można kupić bilet z pierwszą zmianą powrotu darmową ( np. u mnie :wink: ) i już na miejscu ustalić sobie datę jaka tylko nam pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...